Společnost Revolut zavedla bankovní účet pro firmy zcela zdarma (za příplatek můžete využívat více výhod).

Obchodní účet mohou využít firmy ze zemí:

Aland Islands, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, French Guiana, Germany, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Martinique, Malta, Mayotte, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Reunion, Romania, Saint Martin, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Svalbard And Jan Mayen Islands, Switzerland and the United Kingdom.

Multiměnový účet s debetními karty (případně i pro zaměstnance firmy), nejlepší (téměř středové) měnové kurzy, rychlé převody po celém světě a další výhody přináší Revolut for Business.

Revolut mobilní aplikace

Osobně také využívám již přes rok osobní účet Revolut Personal – pokud provedete registraci, ověříte svoji totožnost – necháte si zaslat zdarma debetní kartu a zaplatíte s ní, tak jako bonus obdržíte peníze nebo kartu zdarma). Akce většinou střídají a obnovují, tak se vyplatí sledovat.

Kromě výhodných směných kurzů, můžete jejich kartu využít i pro Apple Pay. Já využívám plán METAL, kde získáte kovovou – prestižní debetní kartu MasterCard. Mají ji ve více barevných provedení. Součástí této karty je cestovní pojištění, concierge a vstupy do VIP salónků na letištích (za poplatek). Se svojí kartou můžete vybírat z bankomatu v ČR nebo zahraničí bez jakéhokoliv poplatku až 16 500 Kč (nebo ekvivalent cizí měny) a to zcela zdarma, což je příjemné zejména v zahraničí, když potřebujete místní hotovost, tak ji získáte za téměř středový kurz. Bezplatné turbo převody po celém světě je součástí balíčku, který se obnovuje jednou za rok.

Investice do akcií (žádné nebo minimální poplatky), jako bonus za placení získáte 0,1% provize z každého nákupu  a 1% provizi za nákupy mimo EU. Virtuální karta je ideální na platby u jednorázových plateb u obchodníků – po každé použití virtuální karty se Vám změní její číslo a CVC kód. Tudíž nikdo tuto kartu nemůže nikdy zneužít.

Nakupovat můžete ze svého účtu kryptoměny, zlato nebo pravidelně přispívat na určité charity.