Kompletní zajištění Vaší bezproblémové obchodní cesty

    Často se setkáváme (ať už osobně, telefonicky či emailovou formou) s mnohými dotazy svých klientů, např.:

  • Potřebujeme do dané destinace vízum a jak & kde je zařídit?
  • Kde se ubytovat?
  • Můžete nám zajistit pozvánky či vstupenky na výstavy?
  • Jak se dostaneme z letiště do hotelu?
  • Jak a čím efektivně cestovat v dané lokalitě?
  • Zajistíte nám letenky a cestovní pojištění?
  • A takto bychom mohli pokračovat s dalšími dotazy...

    Víme, že máte dost svých starostí, a proto přenechejte veškeré náležitosti spojené s Vaší obchodní cestou na profesionály. Zajistíme a naplánujeme Vám přesně na míru veškeré služby pro Vaši obchodní cestu. Naše hlavní specializace je zejména Čína, Hongkong a Dubaj (v případě potřeby je možné zajistit i jiné destinace).

 

Případová studie

Zadání: Plánujeme setkání se svými dodavateli v Asii. První dva dny chceme strávit ve městě Šanghaj (Čína), kde navštívíme naše klíčové dodavatele. Odtud budeme pokračovat do města Guangzhou (Čína), kde bychom se rádi podívali na výstavy XYZ a strávili bychom zde 2-3 dny. Dále chceme navštívit Hongkong na 1-2 dny, neboť jsme tam ještě nikdy nebyli. Co byste nám doporučili navštívit? Z Hongkongu budeme pokračovat do Singapuru, kde navštívíme našeho dalšího dodavatele a zde strávíme 2 dny a pak se vrátíme zpět do ČR. Termín odletu kolem 20. května a přílet +- nějaký den jak bude vycházet cesta s letenkami. Leteckou společnost nepreferujeme (vyberte levnější aerolinku). Odlet Praha nebo Vídeň. Počet osob 2, společné ubytování na dvou jednolůžkách. Chceme využít i cestovní pojištění.

Naše služby: Jako první Vám vypracujeme nabídku dle cen leteckých aerolinek a pokud bude vycházet levněji odlet o den dříve, tak Vám to doporučíme. V návaznosti na to Vám vypíšeme celou cestu (odlety, přílety), možnosti hotelového ubytování, apod. Jakmile odsouhlasíte či připomínkujete nabídku, tak se buď upraví na míru nebo se začne vše zajišťovat. Jako první se zajistí letenky, následně v daném případě vstupenky a pozvánky na výstavy, klienti zašlou vyplněné žádosti na zajištění obchodních víz včetně fotografií a cestovních pasů na naši adresu (nebo předají osobně v Brně). Zajistí se cestovní pojištění na celou dobu pobytu. Rezervuje a proplatí se hotelové ubytování. Jakmile jsou všechny dokumenty včetně čínského víza pohromadě, tak se vypracuje cestovní příručka, aby klienti měli celou obchodní cestu detailně popsanou (včetně návrhů co navštívit v daném městě) a předá se jim v tištěné nebo emailové formě.

Každý klient od nás získává jedinečnou, individuální cestovní příručku se všemi potřebnými informacemi o průběhu celé obchodní cesty. Jsme vždy originální...

Co byste měli vědět, než se vydáte na cestu do Číny - KLIKNI

  • Pozvánky na výstavy, víza, ubytování, cestovní pojištění, transfery, ...
 

Máte nějaký dotaz, nebo si chcete objednat přímo Vaši obchodní cestu na míru? Kontaktujte nás.

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.