Obchodní a okružní cesta po Číně

Začátkem roku 2012 vzešel nápad realizovat obchodní a zároveň okružní cesty po Číně.

Co si pod tímto představit?

Vzhledem k tomu, že jsme neustále v kontaktu s podnikateli, kteří stále více a více projevují zájem o ekonomicky silnou Čínu, ale stále panují obavy a padají stále stejné dotazy: tento trh neznáme, můžete nám o něm sdělit jak obchodovat, jak přepravit zboží (letecky, kontejnerem), na co si dát pozor, jak cestovat, domluvíme se tam anglicky, jaké peníze se sebou, atd. atd. atd. nespočetně téměř stejných otázek zní od podnikatelů, kteří by rádi vycestovali na tento obrovský trh. Nejen ženy, jenž jsou dnes úspěšnými podnikatelky a chtějí se začít orientovat na čínský trh, ale i muži mají "strach" a pokládají si otázku: Co budu dělat až vyjdu z příletové haly letiště v Číně? Co dál? A věřte, že je mezi námi spousty těchto podnikatelek a podnikatelů - není se čemu divit, jiný svět jiné mravy.

A proto jsme se rozhodli, že Vám tu cestu usnadníme a začneme realizovat tzv. obchodní cesty, které budou zaměřené zejména na obchod, ale i turistiku, oddech a poznání Číny (když už budete vážit dlouho cestu do Asie).


Obchodní jednání v továrně na výrobu elektronických cigaret, Šen-čen

Jak může tato obchodní cesta vypadat?

 • Návštěva a prohlídka továren z různých oborů (příjem objednávek, výroba, testování, spedice, ...) - po domluvě možnost sjednat prohlídky továren, dle Vašeho zaměření.
 • Základy čínštiny (Číňany potěšíte, když během jednání sem tam prohodíte nějaké to čínské slovíčko).
 • Nauka o čínských zvycích (stolování, jednání, obchodování, životní styl, ...).
 • Zavedeme Vás na místa, kde se dobře nakují nejen dárky pro Vaše blízké.
 • Doporučíme a seznámíme Vás s našemi přáteli na společném obědě nebo večeři, na které se později můžete obrátit. Získáte tím velkou výhodu pro nadcházející obchodování.
 • Během cesty neustálá výuka obchodování s čínskými firmami (od prvního kontaktu, po upevnění dlouholetých vztahů).
 • Prohlídka zajímavých a známých míst.

Okruhy budeme pořádat ve spolupráci s čínskou spřátelenou agenturou, jenž zajistí vše nezbyteně nutné pro naši cestu. V současné době nemáme pevně stanovené okruhy, tak jako příklad uvedeme dva potencionální okruhy:

1. okruh - Shanghai, Yiwu Market (40 000 prodejních stánků), Ningbo, (Suzhou), Beijing, Tianjin.

2. okruh - Hong Kong, Macao, Shenzhen, Guangzhou, (Sanya).

Velká Čínská zeď
Velká čínská zeď, Peking

Je třeba zdůraznit, že se bude ve větší míře jednat o obchodní cestu, tedy abychom Vám co nejvíce ukázali Čínu v obchodním světě, jak to funguje a z velké části Vás připravili na obchodování. A volnější čas využijeme na prohlídku památek aj. míst, pokud na to zbyde čas a budete mít chuť je shlédnout. Vše bude záležet na domluvě.

Ať už budeme cestovat z Prahy nebo Vídně, tak vždy to bude s profesionálním průvodcem, který obchoduje s Čínou min. 10 let a vysvětlí Vám během cesty co nejvíce informací ohledně obchodu. Po příletu do Číny se spojíme s naším čínským protějškem, který ve spolupráci s Čechem Vám bude k dispozici po celou dobu až do odletu. Číňan, který bude součástí naší okružní cesty bude přímo z businessu (jsou to majitelé firem nebo přímý management firmy).

Nejčastěji využíváme leteckou společnost Emirates, kde je možnost se oddělit od skupiny na zpáteční cestě a využít tzv. STOPOVER.

Stravovat se budeme přes den v čínských restauracích nebo fastfoodech, které jsou téměř na každém rohu. Snídaně budeme mít každé ráno na hotelu. Ubytování ve 4* nebo 5* hotelech dle domluvy, které budou předem rezervované na jména, ale hradit si je budete sami na místě za naše korporátní nasmlouvané a výhodnější ceny (nám tím odpadá zbytečná administriva, kurzovní ztráty za převody měn, bankovní převody, atd. a Vy tím ušetříte spousty peněz).

Detailnější plán cesty budeme upřesňovat po domluvě s celou skupinou. Pokud bude mít někdo z klientů zájem pouze využít nějaké dny, které bude chtít strávit s námi a ostatní dny si udělá svůj vlastní plán, nebudeme se bránit (např. navštíví současně probíhající výstavy, dohodne si schůzky se svými dodavateli apod. - popřípadě můžeme navštívit a pomoci i my).

Cestovat po Číně budeme metrem, autobusy, limuzíny, vlakem, (letecky).

Shanghai World Financial Centre
Pohled z "otvíráku" - observatoř Shanghai World Financial Centre, Šanghaj
 

Podívejte se, co zajímavého můžete navštívit ve městě Peking, Šen-čen a Hongkongu.

Komu je tento "zájezd" určen?

 • Klientům, kteří chtějí využít pravý čas a začít obchodovat s Čínou a přitom se chtějí vyvarovat chyb a zároveň vidět na vlastní oči "Čínský svět obchodu".
  • Skupina 12 - 20 klientů / obchodní cesta. Po domluvě, je možné realizovat i menší skupinky (např. firemní cesta).
  • Ideální doba na cestování jaro nebo podzim.

Kontaktujte nás pro další informace

Na závěr: Setkali jsme se během svého působení s velkým mžnostvím klientů, kteří zapli počítač, do vyhledávače napsali Alibaba, MadeInChina, aj. a řekli si - uděláme velký business přímo z svého pokoje a do roka a do dne si koupím barák, auto svých snů aj. Bylo by to hezké, ale realita je jiná - ikdyž na těchto serverech platí čínské firmy " obrovské peníze, aby dostali statut "Gold Member" apod., tak věřte, že mimo podvodníků je tam většina tzv. Import & Export firem, které Vás doslova "vyškolí" v tom horším slova smyslu.

V případě, že chcete využít individuální služby, zkuste naši službu Doprovod na obchodní cestě, kterou můžeme naplánovat dle Vašich specifických požadavků.

Vyhledávání

© 2019 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.