Zajištění víza do Číny - zjednodušený ceník

01.11.2017 01:00

Když jsme před léty začali zajišťovat víza do Číny, tak turisté nám tvořili cca 5-10%. Zbývající klienti byli obchodníci. Dnes již tvoří cca 30% turistické víza, které jsme brali zejména jako doplňkovou službu. Naší hlavní klientelou jsou obchodníci.

Poslední dobou se nám začali hromadit dotazy typu: nevyznám se v ceníku, moc položek...;  proč obchodní víza stojí více nežli turistické...; apod.

Vyslyšeli jsme Vás...

Zjednodušili jsme cenové podmínky (platné od 1. listopadu 2017) a nyní není rozdíl mezi turisty a obchodníky. Taktéž cena je buď za jeden vstup nebo více vstupů.

Pro obchodníky se ceník téměř nemění (pouze v oblasti vstupů 2 a multi-vstup na 6 měs., který jsme nyní zařadili pod jednu položku. Klienti stejně využívají víza s jedním vstupem nebo víza na 5 let).

Turisté to budou mít dražší, ale je to logický krok, protože je s nimi nejvíce práce - mají nejvíce chyb v žádostech a trávíme nad tím spousty času.

Rozhodli jsme se jít touto cestou, neboť naše priorita není kvantita za každou cenu, ale kvalita poskytovat stále skvělé služby a mít spokojené zákazníky.

NOVÝ CENÍK KE STAŽENÍ ZDE

Abychom mohli stále poskytovat skvělé služby a Vy, naši klienti jste byli spokojeni.
Rozhodli jsme se jít cestou 
nerozlišujeme mezi turistickými či obchodními vízy
 
15-20% turistika, ale práce vízce..
Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.