Telefonát z vydavatelství Economia - Hospodářské noviny

26.01.2012 18:00

Včera v podvečer mě volala paní z vydavatelství Economia, že našli na stránkách www.joutrip.com pěknou fotku, na které je vyobrazen SEG Electronics Market. Jejich reportér píše o městě Šen-čen a chybí jim tato fotografie a požádala mě, jestli by ji mohli uveřejnit v zítřejších (tedy dnešních 26. ledna 2012) v Hospodářských novinách.

Během 15 minut jsem jí zaslal link ke stažení dané fotografie v tiskové kvalitě a výsledek můžete vidět níže :-) Jako věrný odběratel Hospodářských novin, mé první kroky po ránu směřovali právě do schránky. Udělalo mi radost, že ačkoliv jsem fotograf amatér, tak můj obrázek vytiskly dle mého názoru nejlepší noviny v ČR.

Seg Eletronic Market - Z rybářské vesnice vznikla technická velmoc. Staví mobilní sítě i pro Česko

Zájem o tentýž obrázek projevil loni, konkrétně v srpnu 2011 prestižní magazín www.wired.com, kde mě reportérka žádala o svolení použít tu stejnou fotografii v jejich magazínu, jenže bylo to během prázdnin, časový posun, ... a než jsme se stihli domluvit, tak článek vyšel - škoda...

Moc kvalitních fotek z tohoto mrakodrapu na světě není, neboť v té budově má hned několik "strážníků" na starosti hlídat, aby nikdo fotografie nepořizoval, což je upřímně řečeno škoda, neboť právě tento PR marketing přináší stále více a více potencionálních zákazníků do této slavné budovy elektroniky.

Proč je zájem o budovu SEG ELECTRONICS MARKET?

Je to místo, kde seženete vše od polovodičů, přes počítačový hardware, telefony až po spotřební elektroniku. Nakupovat můžete jak po "pár kusech", tak ve velkoobchodním měřítku. Ostatně budova je na nejrušnější ulici, kde takových budov naleznete podél ulice nespočetně např. Seg Communication Market, který je více zaměřen na mobilní telefony (osobně jsem tyto budovy navštěvoval pravidelně 8 let), ale také Womens World, kde můžete udělat radost své ženě a příbuzným kvalitními "značkovými" kabelky, apod.


Autor: Mirek Pachl

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.