Provize za kompletní zajištění služeb Vaší bezproblémové cesty

22.05.2013 17:00

Svým klientům, jenž organizujeme kompletní cesty do Číny a Hongkongu (vízový servis, letenky, ubytování, atd.), tak účtujeme tzv. "Provizi za kompletní zajištění služeb jejich bezproblémové cesty". Kdyby tuto službu nabízely všechny cestovní kanceláře a agentury v České republice, tak si nejsem jistý kolik by jich bylo aktuálně aktivních...

Co to vlastně znamená pro naše klienty?

Bezproblémová cesta: Garantujeme Vám, že pokud nebudete spokojeni s našimi službami, tak Vám vrátíme naši celou provizi za zprostředkování služeb zpět! Nic neriskujete, jen skutečné výdaje za obchodní cestu.

Každý klient, který u nás poptá zajištění cesty do Číny ať už na veletrhy nebo návštěvy obchodních partnerů, tak dostane nabídku ve formě, kde vidí kolik stojí letenka (vč. screenshotu), vízum, pojištění, atd. a poslední položka je ona provize za kompletní zajištění. Zákazníci mají přehled za co platí. Navíc ubytování si hradí až po příjezdu do hotelu, kde využívají naše speciálně nasmlouvané ceny, které jim dáváme bez jakékoliv další provize od hotelu! Zde je nutné poznamenat, že pokud se ubytujete v hotelu, tak je jedno jestli v pokoji přenocuje jedna nebo dvě osoby, vždy je cena stejná!

Služby našim klientům poskytujeme od poloviny roku 2008, což k dnešnímu dni (22.5.2013) je to cca pět let co jsme měli pouze dvě stížnosti.

Ano čtete dobře, pouze dvě.

První případ: Klientovi jsme zajišťovali obchodní cestu do Číny přičemž součástí bylo i zajištění obchodního víza. Veškeré dokumenty včetně cestovního pasu jsme obdrželi, jenže jsme to nechali až se těch pasů a žádostí nashromáždí více a vše to vyřídíme při jednom. Jenže uplynul měsíc a klient volal celý rozhořčený, že ještě nemá pas nazpět. Přitom nikam necestoval a termín odletu byl až za měsíc, tudíž času zbývalo dost. Nicméně to dopadlo tak, že klient požadoval za naši chybu půlku z naší provize nazpět. Uznal jsem chybu, koupil láhev Jägermeistera, sedl do auta a vyrazil jsem za Brno do menší vesnice, kde klient bydlel. Osobně jsem mu předal pas, polovinu provize a jako omluvu předal "něco na zub". Klient spokojený a pro nás ponaučení, že od té doby řešíme víza tentýž den max. následující...

Druhý případ: Klientům (manželskému páru) jsme zajišťovali obchodní misi spojenou s relaxací (Peking -> Kuang-čou -> Singapur -> Dubaj). Přičemž v Pekingu v 5* hotelu nastal problém. Klientům se nelíbil pokoj a ještě tam proběhl trošku zmatek ohledně placení za ubytování. Požadovali celou částku naší provize nazpět. V tomto případě to ovšem nebyla naše chyba, takže jsme klientovi reklamaci neakceptovali. Hotel osobně známe, jedná se o vládní hotel, který sice nebyl super moderní, jenže v Číně počet hvězd a v Evropě je zcela odlišný (s tím se můžete setkat i v Egyptě, Tunisku, apod.). Klient taktéž nebyl spokojený s ubytováním ve 4* hotelu Panyu, kde máme ubytovány téměř 90% našich klientů co jezdí na výstavy. V tomto případě šlo spíše o "vychytralé" klienty, co chtěil vše zajistit a hledali chyby, aby dostali provizi nazpět... I takový se najdou, děkujeme, že se zatím jednalo pouze o jeden manželský pár.

Našim zákazníkům řešíme vše na míru. Každý klient dostává individuální cestovní příručku, která sklízí úspěch mezi podnikateli. Když má náš klient problém, tak to řešíme i v nočních hodinách (zmeškali či zrušili let, apod.) - zkuste zavolat do nějaké cestovní kanceláře/agentury apod. v nočních hodinách? :-)

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.