Proč máme společnost ve Velké Británii?

03.05.2012 13:33

Firmy a živnostníci co podnikají v České republice, tak jim nemusíme zdlouhavě vysvětlovat, proč jsme se rozhodli mít sídlo společnosti mimo území ČR.

Český stát zbytečně přichází o spousty podnikatelů a tím i peněz, a to pouze díky svému špatnému, nestabilnímu systému a nesmyslným nařízením, hojení se na těch malých podnikatelích, kteří to myslí dobře a chtěli by zde něco dokázat.

Založení společnosti v UK on-line, dopoledne jsme podali žádost a odpoledne jsme měli již funkční společnost se všemi výpisy a to pouze za £15. Toto je opravdu neskutečný jak to někde jinde funguje. Základní jmění 1€.

S úřady komunikujete on-line nebo v některých případech jako je ověření dokumentů (apostila) písmenou formou a co nás zarazilo, tak jsme dodali chybně jeden dokument a úřad nám zaslal vše nazpět s návodem jak postupovat a co vše je třeba zajistit včetně zmíňky - jelikož jsme Vám nemohli zajistit ověření dokumentu apostilou (£30), tak Vám tyto peníze vracíme nazpět. Pro nás šok, české soudy nejenže nic nevrací, nekomunikují, ale dostat od nich návod jak správně vyplnit a co vše dodat je nemožné. Musíte jít za notářem nebo si najmout advokáta, které musíte zaplatit.

Nemluvně o tom, že nějaké živnostenské listy na různé obory podnikání tam neexistují. Prostě a jednoduše můžete podnikat téměř ve všem, bez omezení. Daňové přiznání podáváte až za celý rok, a pokud jste plátci DPH a stát disponuje s Vašemi prostředky, tak Vám je vrátí (v případě přeplatku) i s úroky.

Tak to jsou hlavní důvody, proč nyní na fakturách uvidíte britskou společnost.

Jsme to stále my, jen jsme si vybrali zemi pro podnikání, kde to FUNGUJE a nehází nám stále stát klacky pod nohy. Věříme, že si to jednou naše vláda uvědomí, jen aby už nebylo pozdě...

Faktury vystavujeme v českém jazyce, v českých korunách a zasíláte peníze na český účet!

Chcete si také založit společnost ve Velké Británii, Hongkongu, Číně, USA, ...?

Zpět

Vyhledávání

© 2019 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.