Jak vybrat v cizině peníze z bankomatu co nejlevněji?

24.05.2013 15:00

Znáte to, cestujete a po kapsách máte americké dolary nebo eura a v záloze kreditní/debetní kartu.

Pro naše klienty organizujeme především obchodní cesty do Číny a Hongkongu. V Číně jsou čínské jüany a v Hongkongu - hongkongské dolary. Pokud se v rámci programu Dubai-Stop-Over zastaví v Dubaji, tak navíc potřebují arabský dirham.

Pokud budete měnit EUR/USD tak vždy ztratíte na kurzovém rozdílu. Tam, kde se dá platit kartou, tak je to nejlepším řešením, neboť banky ve většině případů účtují středovým kurzem. Tato možnost se využívá zejména za ubytování a případně v některých restauracích a obchodech.

Avšak hotovost se vždy hodí, pro taxíky, "pouliční nákupy", apod. Vy co vybíráte peníze z bankomatu v cizině víte, že výběr v místní měně přijde docela draho.

Ovšem je tu hodně levné řešení. Na českém trhu existuje banka Equa Bank, kde tuzemské výběry z jakéhokoliv bankomatu jsou 0,- Kč a pokud chcete vybrat peníze místní měny v zahraničí, tak zaplatíte pouze 9,- Kč !!!

Máme to osobně vyzkoušené v Číně, Hongkongu i Dubaji. Funguje to na 1* :-) Díky za tuto banku.

Co jsme velmi ocenili, od založení účtu Vám přijde debetní, embosovaná karta MasterCard do jednoho týdne!

A to není vše, Equa Bank nabízí více výhod - sami se o tom přesvědčte: www.equabank.cz.

Chcete si vydělat 150,- Kč? Není to moc, ale pokud máte zájem si založit účet právě v Equa Bank, tak nám napište a za to, že Vás "doporučíme", tak my získáme 150,- Kč a Vy získáte taktéž 150,- Kč.

 

Směnárna v Hongkongu na letišti - TRAVELEX

Zpět

Vyhledávání

© 2019 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.