Hong Kong Toys & Games Fair

05.01.2009 00:00

[5.1. - 8.1. 2009] Hong Kong Toys & Games Fair

Hong Kong Toys & Games Fair    Přišel čas na to, abychom legraci začali brát vážně. V lednu 2009 Vám tento veletrh nabídne nejlepší příležitost k tomu, abyste se seznámili s nejnovějšími nápady, udělali si přehled o budoucích trendech na trhu hraček a doplnili své produktové portfólio o nejnovější výrobky.

    Hong Kongský veletrh hraček je druhým největším veletrhem na světě a nejdůležitější událostí svého druhu v Asii. Představí 2000 vystavujících a nabídne Vám nejlepší příležitost k zajištění Vašeho obchodního úspěchu v roce 2009. Vloni se veletrhu zúčastnili prodejci z 36 zemí a regionů, kteří předvedli produkty jak ze skupiny těch již zavedených, tak ze skupiny naprostých novinek.

V minulém roce na veletrh přijelo 30 000 návštěvníků ze 130 zemí a regionů. Každý rok Vám nabízíme tématickou náplň, která učiní z Vašeho nákupu příjemný zážitek. Mezi tématickými zónami pro rok 2009 jsou hračky a produkty pro nejmenší, potřeby pro volný čas, sportovní a outdorové potřeby, papírnické produkty a balení hraček.

Současně s nabízeným doprovodným programem - například semináře vysoké kvality - Vás Hongkongský veletrh hraček a her 2009 zve i na Hong Kong International Stationery Fair 2009 - Hong Kongský mezinárodní veletrh kancelářských potřeb 2009.

 Hong Kong Toys & Games Fair BoothHong Kong Toys & Games Fair Booth

Předregistrace zde.

Seznam vystavovatelů zde.

Informace o městě Hong Kong.

Oficiální stránky: Toys & Games Fair

Výstavy se konají v komplexu: HKTDC

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.