HKTDC Hong Kong Houseware Fair

20.04.2013 09:00

HKTDC Hong Kong Houseware Fair

 • 20. - 23. dubna 2013
 • mezinárodní veletrh domácích potřeb
 • místo konání: Hongkongské konferenční a výstavní centrum
 • organizátor Hong Kong Trade Development Council
 • údaje z minulého ročníku – 2 081 vystavovatelů z 33 zemí a regionů , přes 24 000 profesionálních nákupčích
 • hlavní vystavované kategorie: Nádobí & barové doplňky, Koupelnové doplňky, Bytové dekorace, Umělé květiny, Zahrada & venkovní doplňky, Nábytek, Úklidové & čistící prostředky, Svíčky & vůně, Krása & fitness, Umělecká řemesla, Vše pro techniky a kutily (DIY produkty), Zdraví & kosmetika, Kuchyně a doplňky, Malířství & umělecké předměty, Vše pro domácí mazlíčky, Produkty pro „starší generace”, Drobné elektrické spotřebiče, Nádobí
  tématické sektory: ″Green Living″ Hala představí nejnovější trendy v oblasti ″eco-friendly" výrobků pro bydlení a domácnost.
  ″Hall of Elegance″ - stánky renomovaných světových značek a unikátních designových kolekcí.
  ″Outdoor Living″ vystavovatele s produkty, které funkčně doplňují venkovní prostory jakými jsou zahrady, balkónky nebo terasy.
   

Jak fungují dotace pro veletrhy HKTDC:

Veletrhy jsou sponzorované Hongkongskou obchodní radou a my vám zprostředkujeme buď sponzorované ubytování ve výši až 270 USD (1x na společnost) nebo příspěvek na dopravu v hodnotě 230 USD (1x na společnost). Žádost o dotaci prochází schvalovacím procesem v Hongkongu a ve většině případů je schválen. Obě formy příspěvku jsou vyplaceny na místě po skončení veletrhu v místní měně (Hongkongských Dolarech). Podmínkou získání dotace je navštívení veletrhu na dva, respektive tři dny.

Co byste měli vědět, než se vydáte na cestu do Číny - KLIKNI

 • Pozvánky na výstavy, víza, ubytování, cestovní pojištění, transfery, ...
 

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.