China Fashion Sourcing Fairs (Global Sources)

01.11.2008 11:54

China Sourcing Fair: Underwear & Swimwear otevřel dveře pro tisíce mezinárodních kupujících dne 30. října. Konalo se tak opět v Hongkongu stejně jako předešlý Electronics & Components Fair v pavilonech AsiaWorld-Expo. Tato show je specializovaná výstava. Je zde vystaveno více než 800 stánků s horkými produkty jako například: Spodní prádlo, plážové oblečení a příslušenství, oblečení na spaní a textilie, krajky. 

Návštěvníci mohli vybírat z tisíce nových výrobků v těchto kategoriích: Spodní prádlo, plážové blečení a příslušenství, oblečení na spaní a textilie, krajky.

Nakupující se mohou zúčastnit konference a volných programů, při nichž se projednávají obchodní smlouvy a témata, jako výběr dodavatele, kontrola kvality, bezpečnost přepravy a logistika. Současně s tímto veletrhem se koná veletrh China Sourcing Fair: Fashion Accessories , kde mohli být k vidění nejžhavější modní tašky, klobouky, čepice, módní bižuterie, módní opasky, kravaty, šátky a šály atd.

  Global SourcesGlobal Sources

      MódaMódaMóda

               Na přehlídkových molech, byly k vidění nejnovější hity sezóny, nejen spodního prádla a plavek

 Doprava:

Na výstaviště se dopravíte opět z hongkongského letiště, které se nachází 28 minut od centra prostřednictvím vlaku Airport Express a nebo prostřednictvím kyvadlové dopravy, která je dostupná z různých míst Hong Kongu a je zdarma. Zde se můžete podívat na časový harmonogram odjezdu kyvadlové autobusové dopravy z různých míst Hong Kongu.

 Spodní prádloPlavky

Móda

        

Informace a fotografie zde uvedené jsou čerpány z oficiálních stránek Global Sources

 

Marek Zugárek

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.