Cestujete s Emirates? Proměňte své míle ve věrnostním programu SkyWards

08.02.2013 01:00

Pokud využíváte služby letecké společnosti Emirates, tak se vyplatí si ZDARMA založit SkyWards účet, na který sbíráte míle, jenž můžete později vyměnit za širokou nabídku služeb od ubytování, zapůjčení vozdila, až po upgrade do vyšší cestovní třídy (business nebo první). Aktuální nabídku najdete přímo na stránkách www.skywards.com. Níže uvádíme postup jak vložit číslo Vašeho SkyWards čísla v případě, že již máte zakoupenou letenku:

1. Otevřete stránky www.emirates.com a na pravé straně zvolte nabídku "Manage and Existing Booking". V případě, že jste na stránce poprvé, tak vyberte region Česká republika.

Emirates - Manage and existing booking

 

2. Do pole "Last name" napište Vaše příjmení a do pole "Booking reference" číslo, jenž najdete na Vaší letence. Po-té klikněte na "Retrieve Booking".

Emirates - Manage an existing booking

 

3. Nyní můžete zvolit dva způsoby, buď vložit Vaše SkyWards číslo přímo na této stránce nebo kliknutím na "Add Frequent Flyer Numbers".

Emirates - SkyWards

 

4. Máte možnost vybrat z více věrnostních programů, pokud zadáte Emirates jedná se o SkyWards, který vždy začíná EK, pak už vložíte jen číslo a kliknete na tlačítko "Save", tedy uložit.

Emirates - SkyWards

 

5. Pokud ještě nevlastníte své SkyWards číslo, tak se můžete do věrnostního programu zaregistrovat zde.

Emirates - SkyWards

 

6. Stačí vyplnit jednoduchý formulář viz níže.
Emirates - SkyWards

7. Plastová karta Vám přijde poštou. Máte možnost si ji i on-line vytisknout.

V programu SkyWards je možné využít sbírání mílí celé Vaší rodiny (na jedno číslo/kartu).

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.