CardioRhythm

20.02.2009 03:00

[20.2. - 22.2.] CardioRhythm

Veletrh CardioRhythm 2009 je pro Vás skvělou příležitostí jak udržet krok s novými trendy v oblasti péče o kardiovaskulární systém. Uznávaný sbor mezinárodních a domácích expertů zde představí výsledky jejich výzkumů, jak laboratorních tak praktických a nejnovější poznatky v oblasti, srdečních poruch. Vědecký rada připravila vyčerpávající a vzrušující ukázky z oblasti elektrofyziologie, nových technologií, fibrilace síní, srdečních selhání a náhlých úmrtí, které budou také probírány.
 
Výjmečným prvkem v programu bude série malých přednášek zaměřených na poslední novinky v oblasti srdečních arytmií. Probírány budou jednotlivé případy. Kongres CRM pro klinické lékaře a odbornou veřejnost  nabídne uspořádané ucelení v oblasti EP a terapie. Dalším bodem veletrhu jsou poznámky a pohledy z celého světa. Navíc budou představeny nejmodernější produkty a technologie.
CardioRhythm 2009 bude bezpochyby hodnotná a příjemná zkušenost. Poznáte  Hong Kong – město slavné pro vynikající kuchyni, nakupování a pohostinnost. 
 

Předregistrace zde.

Seznam vystavovatelů zde.

Informace o městě Hong Kong.

Oficiální stránky výstav: CardioRhythm

Výstavy se konají v komplexu: HKTDC

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.