2008 Autumn Global Purchasing Meeting Global Summit of Mobile phone Purchasing & Custom

28.11.2008 07:00

    Na jaře 2008 v období od 17.4. do 18.4. 2008 se konalo mezinárodní setkání v oblasti mobilních telefonů v hotelu ShenZhen Silver Lake Resort. Před pár dny v období od 13.11. do 14.11. 2008 se opět konalo dvoudenní setkání s názvem "2008 Autumn Global Purchasing Meeting Global Summit of Mobile phone Purchasing & Custom" v hotelu Oriental Regent ve městě ShenZhen.

 2008 Autumn Global Purchasing Meeting Global Summit of Mobile phone Purchasing & Custom

    Na mezinárodním setkání s čínskými výrobci mobilních telefonů se zúčastnilo stovky návštěvníků z celkového počtu 30ti zemí světa včetně Kazachstánu, Ukrajiny, Spojených Arabaských Emirátů, Iránu, Kypru, Keni, Nigérie, Kanady, Kolumbie, Indonésie a Thajska. Vzhledem k celosvětové krizi se uzavřeli obchody v celkové hodnotě $300 miliónů dolarů, což předčilo veškeré očekávání. Na jaře byly podepsány kontratky v celkové výši $400 miliónů dolarů, tedy o $100 miliónů dolarů více, ale vzhledem k špatné ekonomice byl tento sumit velmi úspěšný.

Mobile phone Purchasing & CustomMobile phone Purchasing & Custom

    Setkání bylo organizováno Ministerstvem informací & průmyslu a ShenZhenského úřadu pro vědu a technologie. Představeny byly všechny nejnověší produkty z oblastí GSM, CDMA, PDA, Smartphone včetně komponentů a příslušenství pro mobilní telefony (více než 600 mobilních výrobců, 100 mobilních designérů, více než 3.000 komponentů a příslušenství a 200 typů bluetooth zařízení).


Mobile phone Purchasing & CustomMobile phone Purchasing & Custom

    Konference se zúčastnilo 10 největších mezinárodních telekomunikačních operátorů, jako jsou: Vodafone, British Telecom, France Telecom atd., kteří sepsali smlouvy s čínskými výrobci a ti jim začnou vyrábět mobilní telefony dle jejich požadavků na míru.

Mobile phone Purchasing & CustomMobile phone Purchasing & Custom


    Čína zahájila služby třetí generace (3G), což si nenechal ujít generální ředitel Eugene Popov Ruského mobilního operátora. Ve městě ShenZhen se vyrábí největší počet mobilních telefonů z celé Číny. Minulý rok ShenZhenské společnosti prodali přes 200 miliónů mobilních telefonů do celého světa.

Oficiální strána k nahlédnutí zde.

Autor: Mirek Pachl

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.