The 13th International Factory Automation & Instrument Exhibition

04.03.2009 01:00

[4.3. - 7.3. 2009] The 13th China (Guangzhou) International Factory Automation & Instrument Exhibition、The 11th China (Guangzhou) International Power Transmission & Control Exhibition

CHIFA 2009 Mezinárodní veletrhy automatizace v průmyslu, strojů, nástrojů, vybavení, ovládání, informační technologie, softwarové řešení, stavební automatizace, bezpečnost a ochrana životní prostřední, energetické prostředí, bezpečnostní elektronika a telekomunikace CHIFA 2009.

 CHIFA

Tento veletrh je zaměřený na rozvoj čínských průmyslových automatických trhů. Čína má největší trh na světě. Ale v porovnání s průmyslem vyspělých zemí, Čína vykazuje obrovské technologické nedostatky v průmyslu Automatizace. Transformace tradiční průmyslové technologie, automatizace závodu a informace o podnicích. Je to obrovská příležitost pro zahraniční investice a dovoz high-tech automatizačních produktů. V roce 2005 poptávky pro průmyslovou automatizaci a přenos energie produktů v Číně vzrostl na 30 miliard amerických dolarů a odborníci předpovídají roční růst o více než 10%, v blízké budoucnosti. Celková show oblasti China International Factory Automatizace 2009 se očekává dosažení 26000m2 a 650 vystavovatelů z více než 10 zemích světa. CHIFA se stala největším výstavou tohto zaměření v Číně. Je také nejvýznamnějším místem setkávání výrobců v tomto odvětví na celém světě k podpoře svých produktů a firem, stejně jako nejlepší prezentace nejnovější technologie a ideí.

  

Profil návštěvníků a vystavovatelů - Předsedové, ředitelé a členové správních rad, generální manažeři, projektoví inženýři, obchodní manažeři, nákupní manažeři, výrobci a obchodníci, konzultanti a dodavatelé. Světové komerční i vládní instituce spojené s automatizací v průmyslu.

Zaměření - železnice, obrana, energetika, hnojiva, chemické látky, rafinérie, stavebnictví (cement). Technologie procesu měření a řízení systémů, analytické nástroje, životní prostředí a přístroje pro omezování znečištění, elektrické měřicí přístroje a systémy pro testy. PLC, PAC, senzory, bezpečnost automatizačních systémů sledování konfigurace softwaru, bezpečnostní monitorovací systémy, strojové vidění, diagnostika, IPC - průmyslové počítače, průmyslové sítě (průmyslový Ethernet, průmyslové technologie a zařízení), rozhraní člověk-počítač, ovládání přístroje a non-shared řídící jednotka, řízení pohybu (servo systému, step-by-Step systému řízení pohybu, DCS, sběr dat, zpracování signálů, pohony, ovládání ventilu, stavební automatizace.

Faktory automatizačního zařízení
Systémy montáže, manipulaci, lineární polohy, průmyslové zpracování obrazu-a číslicové řízení, stejně jako robot / manipulátor, atd.

Elektrická automatizace
Síť / průmyslové datové komunikace, kabely a šňůry, řízení systému, elektrický pohon, servo, MV a LV invertor periferie a zařízení, průmyslové elektrické energie, transformátory, stander, skříň, lineární průvodce elektrooptická technika, laser, elektrické spínače, atd.

Nástroje
Nástroje řízení procesu, ekologické produkce (obecní vodovod, kanalizace odstranění procesu odhalování nástroje), lékařské ošetření, detekce, měření, kontrola jakosti a odhalování ekonometrické analýzy, atd.

Průmyslové informační technologie a software
Průmyslový integrovaný software pro správu, PLM, CAD, ERP projektů, průmyslové řídicí software a vývoj zařízení, průmyslové a technologické informace, software, informační systém pro správu a zařízení, automatizace a integrace počítačových systémů, atd.

CHIFATermín konání: 04.03. - 07.03. 2009

Misto konání: Guangzhou International Convention & Exhibition Center,  Komplex Canton Fair

 

Zahraniční i domácí společnosti:

ABB, Siemens, Schneider, LS, Mitsubishi, Emerson, ASCO, Delta-Cimic, Shanghai Gonqi, EURA, Hummel, Schmersal, HollySys, TECO, Samco, Adlink Technology, Koyo Electronics, Phoenix, Matsushita, Danfoss, Weidmuller, PEPPERL+FUCHS, Fluke, Delta, Rittal, Evoc, etc.

 

Informace o městě GuangZhou.

Oficiální stránky výstav: Automation & Instrument Exhibition

Výstavy se konají v komplexu: Canton Fair

Zpět

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.