Hong Kong Electronics Fair (HKTDC)

13.10.2008 06:18

Electronics Fair

Hong Kong

V říjnu 2007 se na tomto veletrhu v Hong Kongupředstavilo 2487 vystavovatelů a navštívilo jej

58.391 kupujících.

Návštěvníci z většiny zemí můžou vstoupit do Hong Kongu bez udělění víza na dobu od sedmi dnů do šesti měsíců, v závislosti na státní příslušnosti. Kromě veletrhu China Sourcing Fairs (viz. v blogu níže), můžete navštívit také tento:

  •   Hong Kong Electronics Fair (podzim Edition) se koná 13.10.2008 - 16.10. 2008 v Hong Kongu ve výstavním centru ve Wanchai - Hong Kong. 

 Celkový náhled:

V tomto roce zde byla k vidění nejnovější elektronika v následujících kategoriích: Audio Visual výrobky; digital World; elektronické příslušenství; domácí spotřebiče, domácí Tech; vozidla, elektronika & GPS; multimédia & elektronické hry; vybavení kanceláří; osobní elektronika a víceúčelové výrobky; bezpečnostní produkty a telekomunikační produkty. 

  •   Hong Kong je jeden z nejvyspělejších oblastí na trhu pro bezdrátovou technologii v Asii. "Hong Kong má velmi zvláštní obchodní aroma a je pro mě důležité najít vždy nejlepší řešení pro své dodavatele a vyjít jim vstříc. Důležitý je pro mě poměr kvality k ceně a to lze získat v Hong Kongu" řekl Chara. Mohammad Arif Chara jenž je generálním ředitelem společnosti Electric-avenue Trading Co. (LLC) ve Spojených arabských emirátech. 

ElektronikaElektronika

 Hong Kong Electronic Fair je největší událost v oblasti elektroniky v Asii a druhá největší událost na světě. V elektronickém průmyslu je tento veletrh obrovským přínosem pro ekonomiku v Hong Kongu. Jedná se o největší vývozní událost. Je zodpovědná za zhruba 50%  vývozu produktů v roce 2007.  I v roce 2008 toto odvětví nadále prosperuje. Za první čtyři měsíce roku 2008, Hong Kong dosáhnul 58,4 miliard USD, což představuje 14% zvýšení oproti stejnému období loňského roku. 

Registrace:

  • I zde je nutná registrace, před návštěvou výstavních prostor. Doporučujeme zaregistrovat se zde online, poté již stačí předložit zvací listinu a pas, na základě které dostanete kartu ke vstupu.

   Zde se můžete online zaregistrovat

  Elektronika

 Přepážka před vstupem na veletrh, kde dostanete

 vstupní kartu

  • Současně s tímto veletrhem bude probíhat  Electronic Asia Fair 2008 - profesionální veletrh komponentů, montážních celků a elektronické výroby, zobrazovacích technologií. 

      Více fotografii z tohoto veletrhu můžete shlédnout v naší fotogalerii              


 

Zpět

Vyhledávání

© 2019 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.