Canton Fair

    Canton Fair je situován ve městě GuangZhou v lokalitě Pazhou, kde je i stanice metra Pazhou či Xingangdong. Na podzim roku 2008 byla poprvé otevřena nová hala "C", která tím rozšířila celkovou výstavní plochu na neuvěřitelných 1.115.000 M2, kde je možné postavit až 55.620 stánků. Původní hala, která byla situována v oblasti Liuhua komplexu byla natrvalo uzavřena.

 Canton Fair - pavilon B

Veletrhy a výstavy ve městě GuangZhou se konají pravidelně každý měsíc, ale ty největší (China Import & Export Fair) pouze na jaře a na podzim každým rokem v teritoriu GuangDong (mapa Číny), které patří mezi největší a nejnavštěvovanější veletrhy v poslední době. V moderních pavilonech jsou vždy nabízeny nejnovější produkty ze všech oblastí a všech zaměření. Najdete zde výrobky od ruční výroby až po stroje a nejnovější technologie (Hi-Tech). GuangZhou je vzdálené od HongKongu 134 km a od ShenZhenu 111 km. Vzdálenost mezi HongKongem a ShenZhenem je pouhých 32 km.


Pohled do moderních prostor výstaviště.

Pro vstup na jednotlivé výstavy je nutné mít povolení, které Vám zajistíme společně s dalšími službami. Veletrhy byly v minulosti rozděleny do dvou výstavních ploch, které byly od sebe vzdáleny 30 km. Od podzimu roku 2008 jsou otevřeny nové prostory, které veletrhy spojují v jeden celek. Ministerstvo obchodu a průmyslu stále investuje do nových projektů vzhledem k narůstajícímu počtu návštěvníků těchto veletrhů.


Průchod mezi výstavišti.

Největší klientelu veletrhů tvoří především podnikatelé Spojených Arabských Emirátů, Ruska, Německa, Francie a v neposlední řadě USA. S porovnání s vyspělými státy jsou ceny produktů velice konkurenceschopné vzhledem k nízkým nákladům při výrobě. Je  možnost si nechat vyrábět zboží na zakázku se svým logem a následně je distribuovat do celého světa.

 
Hlavní vchod & východ z výstaviště.

    Tyto velké komplexy navštíví za cely rok milióny návstěvníků a kontkratky se uzavírají ve desítkách miliard USD. Buďte první kdo nabídne nejnovější výrobky svým klientům a navštivte s námi tyto veletrhy.


Vstup do pavilonu. 

Více informací o městě GuangZhou najdete zde.

 

Kontakt:

Canton Fair Complex
Add: No. 382, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou 510335, China
Tel: 020-26088888
Service Hot- line: 020-26089999
eMail: webmaster@cantonfair.org.cn
Web: www.cantonfair.org.cn
Organizátor (China Foreign Trade Centre): www.cftc.org.cn

Vyhledávání

© 2020 JOuFair.com - Všechna práva vyhrazena.