127 China Import & Export Fair

Původně se měl největší veletrh spotřebního zboží na světě konat ve veletržním paláci China Import and Export Fair Pazhou Complex od 15. dubna do 5. května 2020 (rozdělené do tří fází), tak jako tomu bývá každý rok. Vzhledem ke koronaviru se letos poprvé žádné výstavy nekonali.

Nicméně Ministerstvo obchodu se rozhodlo, že veletrh bude probíhat on-line v termínu mezi 15. – 24. červnem 2020, viz tisková zpráva.

Vystavované kategorie:

  • velké stroje a zařízení, malé stroje, jízdní kola, motocykly, náhradní díly na vozidla, chemické výrobky, nástroje a nářadí, vozidla, stavební materiály, strojní zařízení, domácí elektrické spotřebiče, spotřební elektronika, elektronické a elektrotechnické výrobky, výpočetní a komunikační produkty, světelná technika, stavební a dekorační materiály, sanita a koupelny, mezinárodní pavilon aj.
  • kuchyňské a stolní nádobí, běžná keramika, umělecká keramika, vybavení domácností, domácí dekorace, skleněné umělecké a dekorační výrobky, nábytek, tkaní, rákos a železo v umění, zahradnické potřeby, kamenné a železné výrobky, výrobky pro domácnost, výrobky pro osobní hygienu, toaletní potřeby, hodiny, hodinky a optické přístroje, hračky, dárky, suvenýry, drobné dárkové předměty, party předměty aj.
  • pánské a dámské oblečení, dětské oblečení, spodní prádlo, oblečení pro sport a volný čas, kožešina, kůže a s tím související produkty, módní doplňky, bytový textil, látky a textilní materiály, koberce a tapety, potraviny, přírodní produkty, léky a zdravotnické produkty, zdravotnické přístroje a produkty, produkty pro sport, cestování a relaxaci, kancelářské potřeby, obuv, kufry, tašky a kabelky aj.