• od 15. října do 4. listopadu 2019 (tři fáze)
  • místo konání: China Import and Export Fair Pazhou Complex
  • největší veletrh spotřebního zboží na světě, koná se dvakrát ročně
  • běžně se nazývá Canton Fair

1. fáze: 15. – 19. říjen 2019

Vystavované kategorie: velké stroje a zařízení, malé stroje, jízdní kola, motocykly, náhradní díly na vozidla, chemické výrobky, nástroje a nářadí, vozidla, stavební materiály, strojní zařízení, domácí elektrické spotřebiče, spotřební elektronika, elektronické a elektrotechnické výrobky, výpočetní a komunikační produkty, světelná technika, stavební a dekorační materiály, sanita a koupelny, mezinárodní pavilon aj.

2. fáze: 23. – 27. říjen 2019

Vystavované kategorie: kuchyňské a stolní nádobí, běžná keramika, umělecká keramika, vybavení domácností, domácí dekorace, skleněné umělecké a dekorační výrobky, nábytek, tkaní, rákos a železo v umění, zahradnické potřeby, kamenné a železné výrobky, výrobky pro domácnost, výrobky pro osobní hygienu, toaletní potřeby, hodiny, hodinky a optické přístroje, hračky, dárky, suvenýry, drobné dárkové předměty, party předměty aj.

3. fáze: 31. říjen – 1. listopad 2019

Vystavované kategorie: pánské a dámské oblečení, dětské oblečení, spodní prádlo, oblečení pro sport a volný čas, kožešina, kůže a s tím související produkty, módní doplňky, bytový textil, látky a textilní materiály, koberce a tapety, potraviny, přírodní produkty, léky a zdravotnické produkty, zdravotnické přístroje a produkty, produkty pro sport, cestování a relaxaci, kancelářské potřeby, obuv,kufry, tašky a kabelky aj.

Upozornění: Návštěvníci, kterým již byla vydána ID vstupní (plastová) karta, tak je platná i při následujících návštěvách těchto veletrhů, tak si ji nezapomeňte vzít sebou. V opačném případě Vám ji organizátor veletrhu vystaví za poplatek 200 RMB (CNY). První vydání ID karty je zdarma.

Tip pro nové návštěvníky: Pokud chcete ušetřit 1-2 hodiny času, který byste strávili při čekání na vydání vstupní karty, tak se ubytujte v hotelu Panyu, který disponuje oficiálním registračním místem, kde Vám ID kartu vydají bez zdlouhavého čekání a navíc mají každý den rozvozy a svozy na/z výstavy zcela ZDARMA.